Türkiye'nin En Görkemli Medikal Estetik Fuarı Sizi Bekliyor...

Medikal estetik, güzellik ve bakım sektörünün en büyük markalarının en iyi ve en yeni ürünlerini ve teknolojilerini tanıtacağı “Beauty Tech Medikal Teknolojileri ve Ürünleri Fuarı” 26-29 Mayıs 2022 tarihinde İstanbul Fuar Merkezi’nde sizleri bekliyor…

Medikal estetik, güzellik ve bakım sektörünün uluslararası güzellik trendlerinin belirlendiği, doğru alıcının doğru katılımcı ile buluştuğu, yarışma, show, panel ve etkinlikler ile güzelliğin tüm paydaşlarına katma değer sunan Beauty Tech’i keşfedin. 

Neden Beauty Tech Ziyaretçisi Olmalısınız?

Medikal esteti güzellik ve bakım teknolojilerine dair son trendleri ve inovatif yaklaşımları Nobel Expo ayrıcalığı ile deneyimleyin. Dünyanın her yerinden katılım sağlayan firmalar ile fuara özel iş görüşmeleri gerçekleştirerek üretim maliyetlerinizi düşürün.

Son teknoloji ekipmanlara birinci elden şahit olun. Yeni iş bağlantıları oluşturun. Geniş katılımcı yelpazesi ile tüm ihtiyaçlarınızı tek platformdan karşılayın. Beauty Tech’e özel etkinlikler ile sektör hakkında teorik ve pratik vizyonunuzu genişletin.

Beauty Tech Medikal Estetik Teknolojileri ve Ürünleri Fuarı Tanıtım Filmi